HOME >> BLOG

Kabaretki jak pończochy z paskiem - Elite Lady Celine

Kabaretki Elite Lady Celine to kolejny z linii ekskluzywnych produktów wyprodukowanych z myślą o dobru i radości z użytkowania klientów. Podobnie jak model rajstop imitujących pończochy z paskiem, ten model odpowiada kabaretkom z pasem. Inaczej można opisać je jako siateczkowe pończochy wraz z siateczkowym pasem. W tym modelu rajstop duży nacisk położyliśmy na dokładność i jakość wykonania kabaretek. W stosunku do modelu Soffie kabaretka jest materiałem trudniejszym do wszelkiego rodzaju obszyć, ale mimo wszystko udało nam się stworzyć kabaretki zgodnie z naszymi założeniami jak i wymaganiami klientów.
Kabaretki jak pończochy z paskiem Kabaretki, pończochy z paskiem

Starannie wykończone wycięcia tych kabaretek, nazywanych często „rajstopy jak pończochy”, uwydatniają się w pełnej okazałości dopiero na nodze, gdzie koronkowe obszycia rajstop oraz siateczkowy krój kabaretki tworzą doskonałą kompozycję wizualną. Każdy klient z pewnością doceni jakość wykonania oraz materiałów, które stosujemy. Naszym celem od początku było zadowolenie klienta, a to możemy zagwarantować profesjonalną obsługa jak i przede wszystkim idealnymi produktami. To właśnie jest naszym celem i wszelkie tkaniny jak kabaretka czy też korona są wyłącznie pochodzenia włoskiego.

Kabaretki jak pończochy

Szereg rozmiarów i kolorów naszych kabaretek imitujących pończochy z pasem powoduje, iż nawet wybredny klient znajdzie coś dla siebie. Te rajstopy to kolejny produkt wyprodukowany jako alternatywa tandetnych rajstop czy też pończoch pochodzenia azjatyckiego, które sprzedawane są w podobnych bądź takich samych cenach w serwisach aukcyjnych. Osoby znające się na rajstopach czy też pończochach poniosą pełną satysfakcję dokonując zakupu produktów Elite Lady.

Elite Lady kabaretki jak pończochy Elite Lady kabaretki z pasem

Zamieszczone tu zdjęcia pochodzą z sesji zdjęciowej dla produktów Elite Lady. Wszelkie prawa do kopiowania i rozpowszechniania tych zdjęć bez zgody właściciela witryny www.elitelady.pl są surowo wzbronione.