HOME >> BLOG

Rajstopy jak pończochy z paskiem - Elite Lady Soffie

Rajstopy Soffie imitujące pończochy z pasem to jeden z flagowych produktów marki Elite Lady. Seria „Exclusive Line” to linia rajstop i pończoch o maksymalnie wysokiej jakości i komfortu użytkowania produktu. Model Sofiie bazuje na najwyższej jakości ekskluzywnych materiałach włoskich, począwszy od materiału bazowego rajstopy, po koronkę, którą obszyta jest wykrojona część rajstop. Staranne wykończenie i precyzja powodują, że ten produkt daje dużą przyjemność z użytkowania przez długi czas. Ozdoby w postaci koronki zapewniają to, iż produkt nie jest monotonny i staje się znacznie atrakcyjniejszy wizualnie. Wszystkie zdobienia koronkowe rajstop, imitujących pończochy z pasem, dobierane są gustownie z zachowaniem smaku i elegancji.

Rajstopy jak pończochy z paskiem Pończochy z paskiem Rajstopy, pończochy z pasem

Ten produkt przeznaczony jest dla zwolenników pończoch z paskiem bazujących na materiale typu lycra. Jakość wyrobu oraz połączenie funkcjonalności pasa oraz pończoch w jedność pozwoliło na stworzenie doskonałego produktu, spełniającego wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, przy zachowania bardzo rozsądnej ceny w stosunku do idealnej jakości wyrobu. Rajstopy i pończochy marki Elite Lady są doskonałą alternatywą dla produktów pochodzenia azjatyckiego, które wizualnie sprawiają wrażenie bardzo podobnych, natomiast jakość oraz materiały z jakich są wykonane takie rajstopy czy pończochy, pozostawia wiele do życzenia.

Rajstopy jak pończochy Pończochy Elite Lady

Chcąc stworzyć alternatywę dla nisko jakościowych produktów z Azji postanowiliśmy wyprodukować linię produktów bazujących na materiałach wytwarzanych we Włoszech zachowując rozsądne normy cenowe czego rezultatem są produkty marki Elite Lady linii „Exclusive Line”

Elite Lady rajstopy jak pończochy Elite Lady pończochy z pasem
Elite Lady rajstopy,pończochy Pończochy z pasem Elite Lady

Zamieszczone tutaj zdjęcia są rozszerzeniem zdjęć znajdujących się w galerii produktu w naszym sklepie i pochodzą z sesji zdjęciowej dla produktów marki Elite Lady. Wszelkie prawa do kopiowania i rozpowszechniania zdjęć pochodzących z tej witryny bez zgody właściciela witryny www.elitelady.pl są surowo wzbronione.