HOME >> BLOG

Rajstopy w sklepie www.elitelady.pl

Sprzedaż rajstop i wyrobów pończoszniczych jest naszą domeną od wielu lat, zarówno w handlu detalicznym jak i sprzedaży internetowej. Rajstopy sprzedawane w naszym sklepie to produkty pochodzenia włoskiego. Ze względu na troskę o najwyższą jakość sprzedawanych przez nas rajstop, zaopatrujemy się u czołowych włoskich producentów, którzy oferują produkty najwyższej klasy. Często nie są to produkty szeroko rozpowszechniane na polskim rynku, przez co tworzymy unikatową ofertę dla Pań, które cenią sobie unikatowość wyszukanych rajstop czy pończoch. Oferujemy również rajstopy i pończochy kilku polskich producentów bazując na doświadczeniach i opiniach klientek związanych z tymi wyrobami. Wiele klientek, które dokonało zakupu rajstop producentów jak np. OMERO, SiSi, czy też Levante, są nimi zachwycone i doceniają ich jakość oraz komfort noszenia w stosunku do powszechnie kupowanych w Polsce wyrobów pończoszniczych. Zadowolenie wszystkich naszych klientów jest naszym priorytetem, co owocuje ich zaufaniem i przyjemnością użytkowania sprzedawanych przez nas produktów.

Dodatkowo wprowadziliśmy na rynek produkty naszej marki „Elite Lady”. Bazując na wieloletnich doświadczeniach i styczności z wieloma modelami rajstop i pończoch, stworzyliśmy pończochy oraz tak zwane „rajstopy jak pończochy” nazywane również „Strippanty”.

Model Claire - Elite Lady to bardzo ekskluzywne i komfortowe pończochy z doszytym koronkowym paskiem, co tworzy bardzo atrakcyjną i wygodną kompozycję dla Pań preferujących używanie pończoch czy też pończoch z paskiem.

Pończochy

Modele „Soffie” oraz „Celine” to bardzo wygodne i eleganckie imitacje pończoch z paskiem. Modele różnią się od siebie tym, że pierwsze bazują na materiale popularnie stosowanym w rajstopach – Lycra, natomiast druga opcja rajstop opiera się o tkaninę typu siatka – kabaretki.

Rajstopy, pończochy, kabaretki Rajstopy, pończochy

Wszystkie produkty Elite Lady zapakowane są w bardzo eleganckie pudełeczka z cienkiego kartonu, co wraz z doskonałej jakości produktami tworzy prawdziwie ekskluzywną linię produktów przy zachowaniu bardzo rozsądnych i konkurencyjnych cen w stosunku do produktów importowanych z Azji.