Top 2 - Bestsellery
 GOLDEN LADY BIZANTINO jak dwukolorowe kabaretki
cena 25.00 PLN
 Elite Lady Claire pończochy z koronkowym paskiem
cena 32.00 PLN

Terminy dostawy

Przesyłki wysyłamy w czasie 24-48 godzin od momentu wpływu zapłaty lub potwierdzenia przesyłki pobraniowej.

99% oferowanych towarów posiadamyw magazynie.

Poczta Polska - czas dostarczenia paczki/listu przez Pocztę Polską to 1-3 dni (priorytet 24 godz.). Doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. W przypadku braku odbiorcy w mieszkaniu pozostawia awizo i zamówione artykuły można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni roboczych.

Kurier DHL - czas dostarczenia paczki to 24 godz.  (99%). Konieczne jest podanie numeru telefonu dla ułatwienia doręczenia.
 

Kurier przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20, w uwagach można określić proponowaną godzinę doręczenia. DHL gwarantuje dwukrotną próbę doręczenia. W przypadku braku odbiorcy w mieszkaniu pozostawia dla przesyłek zapłaconych awizo i paczka jest do odbioru w najbliższym wskazanym punkcie Parcel Shop. Zamówione artykuły można odebrać w ciągu 14 dni roboczych. Przesyłkki pobraniowe można odbierać wyłącznie w lokalnej siedzibie firmy GLS.

Możliwe jest zamówienie gwarantowanego doręczenia do godz. 10:00 ; 12:00 lub w soboty, ale wyłacznie za dodatkową opłatą.